Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality > Nabídka práce - VELETRH

Nabídka práce - VELETRHDatum konání:
18.10.2017

Volná pracovní místa v regionu, stáže v zahraničí a další možnosti uplatnění

-- veletrh ve Veselí nad Moravou láká návštěvníky

Skvělou příležitost, jak změnit svůj život úplně od základů, dává Veletrh pracovních příležitostí. Připravila jej Okresní hospodářská komora Hodonín pod záštitou Města Veselí nad Moravou za podpory Jihomoravského kraje, Úřadu práce ČR a ve spolupráci s Centrem vzdělávání všem, které se věnuje kariérovému poradenství.

Statistické údaje stále ukazují, že jak Hodonínsko, tak Veselsko, mají jednu z nejvyšších hodnot nezaměstnanosti v ČR. Přesto zaměstnavatelé v regionu hledají, a to nejen pracovníky do provozu svých firem, techniky, mistry, ale i do administrativy. Navíc dobrá firma nebo skvělý pracovní tým ještě nemusí znamenat dobře placenou práci. Možná řešíte právě tuto otázku. A možná hledáte právě teď, třeba jen brigádu nebo částečný úvazek. Přijďte 18. října do prostor Panského dvora ve Veselí nad Moravou.

Volná pracovní místa v regionu

Vedle technických profesí je poptávka také po manažerských pozicích. Jak se na nové příležitosti pro zájemce o práci dívá typický zaměstnavatel regionu, hovoří Michal Švagerka, ředitel Okresní hospodářské komory Hodonín. Organizace je v každodenním kontaktu s většinou firem v blízkém okolí: „Jedná se zejména o kvalifikované technické pozice, které nejsou obsazeny. Některým firmám dokonce hrozí, že budou muset odmítat zakázky, protože je nebude mít kdo dělat,“ míní Švagerka. Současně zve na veletrh i ty zájemce, kteří někdy zvažovali profesní růst v zahraničí. Jsou to právě zahraniční stáže, které OHK podporuje. Za posledních několik let je absolvovala velká skupina zájemců, úspěšně.

Miluše Těthalová je profesionální koučka a kariérová poradkyně. V rámci Centra vzdělávání všem se setkává s klienty, kteří hledají pomoc právě v oblasti profesního života: „Devět z deseti klientů má nějaké nedostatky ve svém životopise. Tím otvírám prakticky každou konzultaci. Proto se i na veletrhu zaměříme v jedné z přednášek právě na sestavování životopisu, “ vysvětlila Těthalová.

Příležitost najít práci

Veletrh pracovních příležitostí zahajuje ve Veselí nad Moravou ve středu 18. října

Vstup na akci je zdarma přičemž návštěvníky čekají zajímavé workshopy, odborné přednášky, kariérové poradenství a konzultace. Odnést si mohou užitečné tipy, jak úspěšně projít výběrovým řízením, jak si usnadnit rozjezd podnikání nebo jak hospodařit s penězi, ale především půjde o jedinečnou příležitost osobního kontaktu s regionálními zaměstnavateli. Ti, co hledají pracovníky různých profesí, budou na jednom místě. Veletrh je jedinečnou příležitostí nezávazně zjistit, jak to v které firmě funguje.

A pozor, nezapomeňte si s sebou vzít životopis. Máte možnost odborně jej zkonzultovat, kariérová poradkyně Vám se strukturou životopisu ráda poradí. Vše na jednom místě, v pohodlí a bezpečí! Přijďte! Možná to bude Váš první krok k životní změně.

OHK Hodonín 12. 9. 2017

POZVÁNKA


Vyhledat v textu

http://www.idsjmk.cz/

http://www.risy.cz/


http://mesta.obce.cz/

http://portal.gov.cz/wps/portal/_s.155/6966/place


edb.cz

www.czechpoint.cz

www.linka199.cz

Návštěvnost stránek

321160
radejov_footer.png