Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Floria Kroměříž - Dušičky

Floria Kroměříž - DušičkyDatum konání:
13.10.2018

dušičky.jpgProdejní výstava Floria DUŠIČKY 2018,

13. – 14. října 2018, na Výstavišti Kroměříž.

Návštěvníky zaujme unikátní expozicí Dušičky v květech, která se bude věnovat umění se rozloučit. Na návštěvníky bude v celém pavilonu A čekat ojedinělá dušičková expozice. Výstava představí komplexní nabídku květinové výzdoby a služeb spojených se smutečním obřadem při loučení a uctívání památky zesnulých.

Výstava Floria bude patřit také všem zahrádkářům a zahradníkům.

Pavilon B zaujme velkolepou expozicí tradičního ovoce a zeleniny s názvem Hanácký statek, která bude poohlédnutím do vesnického obydlí minulého a předminulého století. Výstavu doplní podzimní květinová aranžmá z různých druhů mečíků a chryzantém. Expozici vytvoří odborníci z Českého zahrádkářského svazu.

Na výstavě návštěvníci samozřejmě nakoupí vše potřebné pro dům i zahradu.

Pro zájezdy ohlášené předem je připraveno jednotné zlevněné vstupné 80,- Kč/ osoba. Zájezdy hlaste do 1. 10. 2018 na email majdova@vystavistefloria.cz. Poté obdržíte fakturu, po jejímž zaplacení Vám budou odeslány vstupenky.

Výstaviště Kroměříž je novým moderním areálem, který nabízí veškerý komfort. Areál je bezbariérový, jsou v něm 2 restaurace, parkovací místa pro 2 000 automobilů, ukázky různých typů zahrad. Velká část areálu je krytá, takže si můžete pohodlně nakoupit i za nepříznivého počasí.

  

Mgr. Andrea Majdová, manažerka výstav

Telefon: +420 724 609 791

E-mail: majdova@vystavistefloria.cz

www.vystavistefloria.cz

VÝSTAVIŠTĚ KROMĚŘÍŽ s.r.o., K Výstavišti 4069/8, 767 01 Kroměříž