Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Pro-action café

Pro-action caféDatum konání:
13.3.2019

Pro-action café

 

Vážení a milí…  

Rádi bychom vás pozvali na druhé veselské pro-action café.

 

Máte nápad, jak podpořit společenské a kulturní dění na veselsku? Nebo teď zrovna žádný konkrétní nápad nemáte a rádi byste svými zkušenostmi, myšlenkami a schopnostmi pomohli ostatním?

 

Tyto otázky jsme měli na paměti, když jsme se rozhodli zorganizovat večer, jehož záměrem je za podpory všech zúčastněných promyslet, jak by šlo realizovat projekt, který máte v šuplíku anebo třeba jen v hlavě. To umožňuje metoda pro-action café, v rámci níž si navzájem pomáháme posunout myšlenky - několik z vás přijde s nápadem a díky pomoci všech přítomných odejde s konkrétním plánem.

 

Hledáme projekty, záměry udělat něco prospěšného pro místní komunitu i širší společnost, ekologii či kulturu. Máte nápad, který́ by měl potenciál zvýšit kvalitu života, podpořit komunitní́ život, lidi v obtížných situacích či zlepšit životní prostředí? Pokud ano a přejete si na vizi pracovat dál a posunout ji, napište nám své nápady do 15. února na e-mail josefina.filipkova@mpsv.cz.

   

Ze strany organizátorů je nabídnuto:

Provedení metodou pro-action café dne 13. 3. 2019  v KAFÉ V KINĚ ve Veselí nad Moravou.

  • Občerstvení.
  • Nositelé projektů budou mít možnost hledat další zdroje pro realizaci svých myšlenek formou konzultací, případně následného školení u odborníků v oblasti fundraisingu, propagace, grantového programu.

Za organizátorský tým se na spolupráci těší Josefína Filípková (Projekt MPSV „Systémový rozvoj a podpora nástrojů sociálně-právní ochrany dětí“) a lektor Adam Čajka ve spolupráci s Veselským kulturním centrem.