Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > změny v IDS JMK

změny v IDS JMKDatum konání:
11.5.2020

Vážení cestující, máme tu pro Vás zase úplný Infomail - informace o výlukách, které čekají IDS JMK v následujících dnech a týdnech.

 

O víkendu čekejte změny v Brně. V sobotu tramvaje nebudou moci jet po Husově ulici ve směru od Šilingrova náměstí na Českou. Budou odkloněny přes náměstí Svobody. Během víkendu budou v Brně  autobusy 44, 84 a 67 vynechávat Rosického náměstí.

V regionu nás o víkendu žádné výluky nečekají. Pouze bude až do odvolání přerušen víkendový provoz adamovské městské linky 215.

 

Od pondělí 23.3.2020 však pozor. Regionální doprava v kraji bude provozována podle jízdních řádů pro prázdniny. Nemusí to však být však vždy pravidlemm, jsou i výjimky. Jisté je, že nepojedou posilové vlaky tvořící čtvrthodinový interval na linkách S2 a S3, bude omezeno několik vlaků na linkách S6, S8, S41, S21.... Doporučujeme využít vyhledávač spojení na našem webu www.idsjmk.cz , případně  se podívejte na jízdní řády na našem webu. Celostátní vyhledávač nemusí změny dostatečně rychle reflektovat.

 

Od pondělí až do konce dubna budou také probíhat výluky mezi Brnem a Vyškovem na linkách R8, R12 a S71. Jízdní řády se budou v jednotlivých týdnech průběžně měnit!

 

Od pondělka navíc začíná dlouhodobá uzavírka komunikace mezi Kyjovem a Svatobořicemi-Mistřínem, která ovlivní trasy a jízdní řády více linek v té oblasti. V úseku Vranovice - Šakvice bude část vlaků nahrazena autobusy a podobně tomu bude v pondělí a ve středu mezi Zaječím a Kobylí.

 

Od úterý 24. 3. 2020 dojde k omezení vlaků na lince R9 (Brno - Havlíčkův Brod - Praha). V oblasti IDS JMK nepojedou vlaky: R9/974, 990, 985, 989. Jízdní řády zveřejníme po jejich dopracování.

 

Následně od 27.3.2020 pak dojde k dočasnému zrušení regionálních nočních spojů s výjimkou spojů linek N89 až N99.

 

Situace se velmi rychle vyvíjí, sledujte proto prosím náš web, ať víte, na co se máte připravit.

 

Přejeme Vám hodně zdraví a síly, ať ten virus co nejdřív společně porazíme!

 

 

Infomail 2020-09.pdf

 

__________________________

 

 

KORDIS JMK, a.s.

koordinátor Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje

20. 3. 2020